Preskočiť na obsah
Michal Kropiňak

Poľnohospodárstvo a lesníctvo

Michal Kropiňak

Ťažba dreva

Obec
Slavoška
Od roku
2018
IČO
51 848 929

Michal Kropiňak

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
049 34 Slavoška
Na trhu od
11. júla 2018
IČO
51 848 929
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 02.20)
Ťažba dreva

Podnikanie v číslach

8
rokov na trhu
2018
rok vzniku
1
položka predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Michal Kropiňak

Michal Kropiňak – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Slavoška. Podniká od 11. júla 2018.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Ťažba dreva“ (02.20). Predmet podnikania tvorí 1 položka, napríklad poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve.

Základné údaje

Obchodné meno
Michal Kropiňak
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
51 848 929
Dátum vzniku
11. júla 2018
Miesto podnikania
049 34 Slavoška
Živnostenský register
Okresný úrad Rožňava, vložka č. 850-13126
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 02.20)
Ťažba dreva

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Michal Kropiňak zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri.

  • Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Michal Kropiňak?

Miesto podnikania je v obci 049 34 Slavoška.

Čím sa Michal Kropiňak zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Ťažba dreva“ (02.20). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve.

Aké je IČO – Michal Kropiňak?

IČO je 51 848 929.

Odkedy podniká Michal Kropiňak?

Podnikanie začalo 11. júla 2018. Na trhu pôsobí 8 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Michal Kropiňak podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese michal-kropinak.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.